JEDINEČNÝ ZÁŽITEK - ESALA PERAHERA

Termíny a ceny u CK Nirvana Travel

Uvidíte na vlastní oči jeden z nejznámějších svátků v Asii! Nekonečné procesí slonů, tanečníků, bubeníků, představení ohňových tanců apod. budete moci sledovat přímo z balkonu svého pokoje. Město je v tuto dobu nádherně vyzdobené a večer slavnostně nasvícené. Kdo zažil atmosféru Esala Perahera, mluví o životním zážitku!

Co je Esala Perahera?
Více než 230 let se každoročně koná v měsíci esala v Kandy, bývalém hlavní městě sinhálského království, festival k uctění památky Buddhova zubu. Několikadenní procesí slonů, tanečníků a bubeníků vrcholí v den úplňku. Zlatou schránku s posvátnu relikvií nese na svém hřbetě slon "král".

Doporučujeme včasnou rezervaci, protože ubytovací kapacity v období Esala Perahera se vyprodávají několik měsíců předem.

Den 1: Kandy (večeře)
Po příletu transfer do Kandy, dějiště slavností Esala Perahera. Ubytování a večeře.

Den 2: Kandy (snídaně, večeře)
Individuální program. Doporučujeme např. navštívit Královskou botanickou zahradu přímo u Kandy. Večer opět možnost nasát jedinečnou atmosféru slavností přímo v ulicích nebo z balkonu svého pokoje.

Den 3: Kandy, Negombo (snídaně, večeře)
Po snídani transfer k moři do letoviska Negombo. Pokud chcete poznávat další historická místa či přírodní krásy ve vnitrozemí, neváhejte nás kontaktovat, připravíme vám nabídku na míru.

Den 4-7: Negombo (snídaně, večeře)
Individuální program u moře.

Den 8: (snídaně)
Odlet zpět do ČR.


Úvodní stránkaKalendář 2021ČlánkyFotogaleriePrůvodce dle zájmuPrůvodce dle abecedyObecné informace

© 2013 srilanka-travel.cz

Navštivte další zajímavé destinace:
Vietnam
Malajsie
dovolenou na Srí Lance doporučujeme u CK Nirvana Travel

CZIN.euPortál, katalog a vyhledávač internetových stránek..

Váš e-mail
Text
Kontaktujte nás