NA GOLF S NEGOLFISTOU

Termíny a ceny u CK Nirvana Travel

Při absolvování okruhu po několika golfových hřištích vytvoříme taktéž alternativní program pro vašeho partnera, který golf nehraje (poznávání přírodních a historických památek v okolí, shopping tour). Přesto strávíte i dostatek času společně, který budete moci využít k romantickým večeřím apod.

Den 1: Kandy (večeře) = společný den
Po příletu uvítání na letišti s anglicky hovořícím řidičem/průvodcem, transfer do města Kandy.  Na cestě zastávka v Kurunegala, které bylo hlavním městem království na přelomu 13. a 14. století. Ubytování v Kandy, prohlídka města zahrnuje tradiční kuturní show a Chrám Buddhova zubu. Večeře a nocleh v hotelu v Kandy.

Den 2: Kandy (snídaně, večeře) = oddělený program
Po snídani brzy ráno transfer na golfové hřiště Victoria Golf & Country Resort (ceník). Po návratu do hotelu večeře a nocleh. 
Negolfista má svůj vlastní program - ráno transfer do Pinnawely, kde navštíví sloní sirotčinec, následuje přejezd do Peradeniyi do Královské botanické zahrady. Návrat do hotelu, večeře a nocleh.

Den 3: Nuwara Eliya (snídaně, večeře) = společný den
Po snídani odjezd do horského letoviska Nuwara Eliya. Po cestě návštěva čajových plantáží a továrny. Fotostop u vodopádů. Nuwara Eliya Citytour, ubytování, večeře a nocleh v hotelu.

Den 4: Nuwara Eliya (snídaně, večeře) = oddělený program
Po snídani brzy ráno transfer na golfové hřiště Nuwara Eliya Golf Club (ceník) rozložené přímo v centru města. Odpoledne zpět do hotelu, večeře a nocleh v hotelu v Nuwara Eliya.
Negolfista brzy ráno vyrazí džípem do Hortonových plání, trekking cca 2,5 hodiny na "Konec světa". Návrat do hotelu.

Den 5: Colombo (snídaně, večeře) = společný den
Po snídani transfer do hlavního města Colombo. Po ubytování absolvujete Colombo Citytour. Zpět do hotelu, večeře a nocleh.

Den 6: Colombo (snídaně, večeře) = oddělený program
Po snídani transfer nedaleko centra města (JV) na golfové hřiště Royal Colombo Golf Club, které je druhým nejstarším hřištěm na světě mimo Velkou Británii (1879). Návrat do hotelu, večeře a nocleh v Colombo.
Negolfista má volný den u moře.

Den 7: Colombo (snídaně, večeře) = společný či oddělený program
Po snídani opět transfer na golfové hřiště Royal Colombo Golf Club. Návrat do hotelu, večeře a nocleh v Colombo. Nebo možnost taktéž volného dne u moře.
Negolfista má volný den u moře.

Den 8: (snídaně)
Po snídani volno, check-out, transfer na letiště, popř. na prodloužení do plážového letoviska.


Úvodní stránkaKalendář 2021ČlánkyFotogaleriePrůvodce dle zájmuPrůvodce dle abecedyObecné informace

© 2013 srilanka-travel.cz

Navštivte další zajímavé destinace:
Vietnam
Malajsie
dovolenou na Srí Lance doporučujeme u CK Nirvana Travel

CZIN.euPortál, katalog a vyhledávač internetových stránek..

Váš e-mail
Text
Kontaktujte nás