NA SRÍ LANKU S DĚTMI

Termíny a ceny u CK Nirvana Travel

Máme děti a proto víme, jaké to je cestovat s nimi! Sestavili jsme nenáročný rodinný program, kde poznáte nejen zajímavá místa na Srí Lance a zalenošíte si u moře, ale zažijete i spoustu zábavy. V itineráři jsme se snažili omezit dlouhé přejezdy, vynechat místa, které děti moc "neberou". Pokud však máte jinou představu, program vám rádi upravíme na míru. Okruh je na individuální bázi, tj. vždy se uskuteční a k dispozici budete mít vlastního řidiče/průvodce.

Den 1: Negombo - pobyt u moře (večeře)
Po přistání uvítání na letišti s anglicky (česky - v případě zájmu lze za příplatek) hovořícím řidičem/průvodcem. Transfer do hotelu v plážovém letovisku Negombu (cca 15 km/30 min.), ubytování, odpočinek po letu. Večeře a nocleh v hotelu v Negombu.

Den 2: sloní sirotčinec Pinnawela, Village tour (snídaně, oběd, večeře)
Po snídani transfer do Pinnawely (cca 80 km/2,5 h), kde návštívíte světoznámý sloní sirotčinec (k vidění mj. krmení, koupání slonů). Po přejezdu do oblasti Sigiriya (cca 100 km/3 h) budete mít možnost nahlédnout do tradičního života místních lidí formou tzv. village tour (plavba přes jezero s krásným výhledem na Sigiriya Rock, v ceně máte také autentický pozdní oběd v typickém vesnickém obydlí, podávaný na palmovém listu atd.). Následuje již jen krátký transfer do hotelu v Habaraně (cca 15 km/30 min.) – ubytování, odpočinek. Večeře a nocleh v hotelu v Habaraně.

Den 3: dopolední relax u bazénu, odpolední jeep safari v NP Minneriya (snídaně, večeře)
Po snídani individuální program v hotelu (relax u bazénu apod.), popř. fakultativně si lze s vaším průvodcem/řidičem dohodnout ranní výstup na Sigiriya, pokud s sebou máte již větší děti.  Odpoledne transfer k národnímu parku Minneriya (cca 10 km/20 min.), kde zažijete jeep safari za největšími stády divokých slonů na Srí Lance, ale uvidíte samozřejmě i další zvířata žijící ve volné přírodě (vodní ptactvo, jeleni,...). Návrat do hotelu. Večeře a nocleh ve stejném hotelu.

Den 4: jeskynní chrámy Dambulla, Zahrada koření, město Kandy (snídaně, večeře)
Po snídani transfer do Dambully (cca 30 km/40 min.), kde si prohlédnete unikátní komplex jeskynních chrámů (UNESCO), od nichž je i krásný výhled do krajiny. Následuje přejezd do Matale (cca 35 km/1 h). Tam navštívíte jednu z místních zahrad koření, kde se děti seznámí (i vy samozřejmě:-)) s tím, jak roste třeba pepř či vanilka. Děti dostávají horkou čokoládu z pravého kakaového prášku, fakultativně možnost vynikajícího oběda „Buffet Rice & Curry“. Transfer do Kandy (cca 40 km/1,5 h), posledního královského města na Srí Lance. Individuální program ve městě - můžete jet rovnou do hotelu nebo se s průvodcem dohodnout, aby vás vyzvedl po fakultativní návštěvě posvátného Chrámu Buddhova zubu (UNESCO) či lesní přírodní rezervace Udawata Kelle, která se nachází za chrámem (u vstupu mapka, domov tu mají desítky druhů ptáků). Ubytování, večeře a nocleh v hotelu v Kandy.

Den 5: zábavní park Kelaniya - akvárium a ptačí park (snídaně, večeře)
Po snídani transfer do Kelaniye (cca 115 km/3,5 h), kde návštívíte „Water World and Bird Park“. Vodní svět je domovem více než 500 druhů ryb a bezobratlých živočichů, nachází se zde mj. první podvodní tunel v jižní Asii. K atrakcí patří živé potápěčské show se žraloky, jízda v loďkách či ruční krmení ryb. V ptačím parku se pak nachází sbírka opeřenců z celého světa. Transfer po dálnici do Unawatuny (cca 120 km/2 h) na ubytování. Večeře a nocleh v hotelu v Unawatuně.

Den 6: Unawatuna - pobyt u moře (snídaně, večeře) 
Individuální program u Indického oceánu. Večeře a nocleh ve stejném hotelu.

Den 7: Unawatuna - pobyt u moře (snídaně, večeře)
Individuální program u Indického oceánu. Večeře a nocleh ve stejném hotelu.

Den 8: Unawatuna - pobyt u moře (snídaně)
Dopoledne individuální program u Indického oceánu, v poledne check-out dle hotelového řádu (zavazadla lze uložit na recepci). Transfer na letiště dle plánu letu. Možnost prodloužení pobytu.

SRÍ LANKU JSME PROJELI NĚKOLIKRÁT OSOBNĚ


Úvodní stránkaKalendář 2021ČlánkyFotogaleriePrůvodce dle zájmuPrůvodce dle abecedyObecné informace

© 2013 srilanka-travel.cz

Navštivte další zajímavé destinace:
Vietnam
Malajsie
dovolenou na Srí Lance doporučujeme u CK Nirvana Travel

CZIN.euPortál, katalog a vyhledávač internetových stránek..

Váš e-mail
Text
Kontaktujte nás