VYZKOUŠEJTE GOLF NA SRÍ LANCE

Termíny a ceny u CK Nirvana Travel

Zahrajete si na 3 vynikajících hřištích, z nichž 2 zde postavili již britští kolonizátoři a patří tak k nejstarším v Asii!

Den 1: Kandy (večeře)
Po přistání uvítání na letišti s anglicky hovořícím řidičem/průvodcem, následuje transfer do Kandy, druhého největšího města Srí Lanky, malebně umístěného v kopcích. Ubytování v Kandy. Prohlídka tohoto města chráněného UNESCO, kde navštívíte posvátný chrám uchovávající relikvii Buddhova zubu. Večeře a nocleh v Kandy.

Den 2: Kandy (snídaně, večeře)
Po snídani brzy ráno transfer na golfové hřiště Victoria Golf & Country Resort (ceník), cca 20 km od centra města, malebně rozprostřené u břehů vodní nádrže Victoria. Odpoledne návrat do hotelu, večeře a nocleh v Kandy.

Den 3: Nuwara Eliya (snídaně, večeře)
Po snídani transfer do horského letoviska Nuwara Eliya, které si velice oblíbili pro své příhodné klima britští kolonizátoři a proto si zde už v r. 1889 založili golfové hřiště. Během cesty obdařené úchvatnými výhledy návštěva čajové plantáže a továrny na zpracování čaje, jímž jsou z větší části zdejší kopce porostlé. Fotostop u vodopádů. Projížďka městem Nuwara Eliya, ubytování, večeře a nocleh v hotelu v Nuwara Eliya.

Den 4: Nuwara Eliya (snídaně, večeře)
Po snídani brzy ráno transfer na golfové hřiště Nuwara Eliya Golf Club (ceník) rozložené přímo v centru města. Odpoledne zpět do hotelu, večeře a nocleh v hotelu v Nuwara Eliya.

Den 5: Colombo (snídaně, večeře)
Po snídani transfer zpět na pobřeží, do hlavního města Colombo. Ubytování u moře, prohlídka města. Večeře a nocleh v Colombo.

Den 6: Colombo (snídaně, večeře)
Po snídani transfer nedaleko centra města (JV) na golfové hřiště Royal Colombo Golf Club, které je druhým nejstarším hřištěm na světě mimo Velkou Británii (1879). Návrat do hotelu, večeře a nocleh v Colombo.

Den 7: Colombo (snídaně, večeře)
Po snídani budete mít ještě jednou možnost jet na golfové hřiště Royal Colombo Golf Club. Po návratu do hotelu večeře a nocleh v Colombo.

Den 8: Colombo (snídaně)
Po snídani volno, check out, transfer na letiště či možnost prodloužení pobytu u moře.


Úvodní stránkaKalendář 2021ČlánkyFotogaleriePrůvodce dle zájmuPrůvodce dle abecedyObecné informace

© 2013 srilanka-travel.cz

Navštivte další zajímavé destinace:
Vietnam
Malajsie
dovolenou na Srí Lance doporučujeme u CK Nirvana Travel

CZIN.euPortál, katalog a vyhledávač internetových stránek..

Váš e-mail
Text
Kontaktujte nás