VAŠE DOVOLENÁ NA SRÍ LANCE V ROCE 2014

Máte-li chuť vyrazit v době, kdy Evropě vládne zima, za teplem a sluníčkem, rozhodně zařaďte do svých úvah Srí Lanku. Vzhledem ke své poloze - leží v Indickém oceánu jako zelená perla pod Indií, nám je blíže než destinace jihovýchodní Asie. Má co nabídnout, ať už máte zájem o historické památky, přírodu či se jen rádi procházíte po nekonečných písečných plážích. Stabilně zde panuje teplota cca 27 °C.

Specialista na dovolenou na Srí Lance CK Nirvana Travel vytvořila svou nabídku na základě svých vlastních zkušeností z pobytů na tomto ostrově. Poznávací zájezdy tematicky zaměřila a dle toho i pojmenovala, tudíž máte ulehčeno pátrání po tom, co by se mohlo skrývat pod názvem např. „Smaragdový ostrov“J. Jako jediná cestovní kancelář v ČR vás vezme i do severní části ostrova, která bylo dlouho uzavřená turistům, nyní však již zcela bezpečná. Chcete-li fyzicky nenáročný okruh a stylové ubytování, zvolte zájezd „Koloniální Cejlon“. Nechcete-li, aby Vám unikla jediná památka UNESCO, vyberte si okruh „Světové dědictví UNESCO na Srí Lance“. Hrajete golf? V tom případě vám CK Nirvana Travel nabídne okruh po 3 krásných golfových hřištích, a to dokonce i s alternativním programem, pokud s vámi cestuje negolfista! Meditovat zase můžete při zájezdu „Buddhistická Srí Lanka“. A pro ty, kdo už na ostrově byli, je tu pobytově-poznávací „Neznámá Srí Lanka“. A to zdaleka není vše – přesvědčte se na http://www.nirvanatravel.cz/nabidka/poznavaci-zajezdy/sri-lanka. Není ani problém některý z okruhů přizpůsobit vašim představám – ubrat či přidat návštěvu některého místa, protože všechny okruhy jsou na individuální bázi, tj. cestujete s vlastním řidičem/průvodcem. Váš zájezd se díky tomu vždy uskuteční, nemusíte se strachovat, zda se vámi vybraný zájezd realizuje kvůli dosažení minimálního počtu účastníků. Váš řidič/průvodce umí dokonale anglicky. Pokud dokonale neumíte vy, nevadí – dostanete od nás podrobný itinerář cesty v češtině a třeba domluvit se, v kolik se sejdete na recepci hotelu, jistě už nebude problém. Okruh s námi absolvovali i ti, kteří se báli, že anglicky vůbec neumí! Samozřejmě máte i možnost česky mluvícího průvodce za příplatek. Každému klientovi CK Nirvana Travel je po celou dobu pobytu k dispozici česky mluvící delegát na Srí Lance na telefonu.

Pokud chcete raději jen zůstat na pláži a za poznáním se popř. vydat jen na výlet, pobytové zájezdy pro vás CK Nirvana Travel připravila v živých letoviscích i na klidných místech, s all inclusive či jen se snídaní, když se chcete stravovat v místních restauracích, v hotelech všech kategorií. Aktivní dovolenkáři mají možnost vybrat si ubytovací kapacity v místech, kde se budou moci věnovat šnorchlování, potápění, ale třeba i surfingu. Západní, jižní i východní pobřeží Srí Lanky se mohou chlubit krásnými dlouhými písečnými plážemi a všechny tyto části najdete právě v nabídce CK Nirvana Travel.

Máte samozřejmě možnost kombinace pobytu a poznání – prodloužit si jakýkoliv okruh pobytem u moře. Kdo má méně času, může si zvolit např. zájezd na 7 nocí „Jak se žilo králům na Srí Lance“, který v sobě skrývá poznávací část i relaxaci u moře. Oblíbená je taktéž kombinace poznávacích zájezdů na Srí Lance s odpočinkem na Maledivách nebo se zastávkou v Dubaji k nákupům.


Tsunami 2004

Tsunami 2004

Již 14 let uplynulo od chvíle, kdy nejen k břehům Srí Lanky dorazila ničivá vlna tsunami... Dozvědět se více


Úvodní stránkaKalendář 2021ČlánkyFotogaleriePrůvodce dle zájmuPrůvodce dle abecedyObecné informace

© 2013 srilanka-travel.cz

Navštivte další zajímavé destinace:
Vietnam
Malajsie
dovolenou na Srí Lance doporučujeme u CK Nirvana Travel

CZIN.euPortál, katalog a vyhledávač internetových stránek..

Váš e-mail
Text
Kontaktujte nás